Na této trati nikdy nevíte, co na vás pořadatel nachystá.
A také nachystal.
Na trať navezli mnoho nového materiálu plného velkých kamenů. To samozřejmě moc nepomohlo ke komfortní jízdě. Přidá-li se k tomu možná až přespříliš nakropená trať, je k maléru kousek. Přesto se kluci s tratí poprali, ač to občas trochu zaskřípalo.
V prvním závodě se klukům nevyhnuly pády. Standa měl kolizi hned v úvodu závodu a vyjížděl z posledního místa (40.). Cílem po stíhací jízdě projel jako patnáctý.
Radim po několika drobných zaváháních na náročné trati cílem projel jako desátý a David po dvou lehčích pádech devátý.
Druhá jízda byla plná soubojů o každý metr.
David po dobrém startu dlouho držel třetí místo, ale jeho mládí a nedostatek zkušeností ho nakonec odsunuly na šesté, kterým i projel cílem. Radim skončil na sedmém a Standa na osmém místě.
O tomto víkendu nás čeká závod ve Francii a hned další víkend se přesuneme do Vranova kousek od Brna.









