S příchodem nové sezóny se uzavírají také nové smlouvy, dohody s partnery a další záležitosti nutné k fungování závodního týmu. Také český Q Racing Team nezaostává pozadu a je nadšený z nové spolupráce s dealerem značky Husqvarna.

„Q Racing Tem se dohodl na vzájemné spolupráci s Husqvarna Promoto pro nadcházející sezónu 2021. Tímto bychom chtěli poděkovat panu Janoušovi za podporu v příští sezóně. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci. Již nyní moc děkujeme,“ sdělil Stanislav Vašíček st.

Z nové spolupráce je nadšená i Kristýna Vítková. „V sezóně 2021 na mě čeká spousta nových změn. Jednou z nich je, že v příštím roce pojedu na motocyklu Husqvarna. Mám za sebou již několik tréninků a jsem velmi nadšená. Moc se těším na novou sezónu a na závody mistrovství světa. Věřím, že je to dobrý krok, který mě požene kupředu v mé sportovní kariéře. Mám teď velkou motivaci a těším se, až to všechno zase začne. Závěrem bych chtěla poděkovat také panu Janoušovi z Husqvarna Promoto za jeho podporu,“ sdělila letošní národní šampionka.

Q Racing
Author: Q Racing